Wuustwezel (2544/01)

Bredabaan 425 C
2990 Wuustwezel
Tel. 03/669 96 41
Mail: info@rijschooltnoorden.be

Openingsuren:

Maandag: 9u – 12u en 13u – 18u
Dinsdag: 13u -17u
Woensdag: 13u – 19u
Donderdag: 9u – 12u en 13u – 17u
Vrijdag: 13u – 17u

Opleidingen: AM – A – B – BE – C – CE

Kalmthout (2544/02)

Winkelcentrum De Beek
Pastoor Weytslaan 17 (bus3)
2920 Kalmthout
Tel. 03/666 70 20 (enkel tijdens openingsuren)
Gsm. 0474/98 95 82
Mail: kalmthout@rijschooltnoorden.be

Openingsuren:

Maandag: 16u – 19u
Woensdag: 16u – 19u
Vrijdag: 15u – 18u

Opleidingen: B

Stabroek (2544/03)

Dorpsstraat 92
2940 Stabroek
Tel. 03/568 88 35 (enkel tijdens openingsuren)
Mail: stabroek@rijschooltnoorden.be

Openingsuren:

Maandag: 16u – 18u
Woensdag: 15u – 18u

Opleidingen: B

Essen (2544/04)

Nieuwstraat 111
2910 Essen
Tel. 03/667 23 16 (enkel tijdens openingsuren)
Mail: essen@rijschooltnoorden.be

Openingsuren:

Maandag: 16u – 19u
Woensdag: 16u – 19u
Vrijdag: 15u – 18u

Opleiding: B

Antwerpen – Noorderlaan (2544/05)

Noorderlaan 85
2030 Antwerpen
Tel. 03/541 41 01 – Fax. 03/541 41 71 (enkel tijdens de openingsuren)
Mail: antwerpen@rijschooltnoorden.be

NIEUWE Openingsuren VANAF 18 april 2019:

Maandag : van 13 u tot  18 u
Dinsdag : van 12 u tot 18 u
Woensdag : van 10 u tot 14 u 30
Donderdag : van 10 u tot 17 u
Vrijdag : gesloten

Opleidingen: AM – A – B – BE – C – CE

Sint-Job-in-‘t-Goor (2544/06)

Brugstraat 106
2960 Sint-Job-in-‘t-Goor
Tel. 03/663 88 08 (enkel tijdens openingsuren)
Mail: stjob@rijschooltnoorden.be

Openingsuren:

Maandag: 16u – 18u
Woensdag: 15u – 18u

Opleiding: B

Brasschaat (2544/07)

Bredabaan 450
2930 Brasschaat
Tel. 03/653 53 03 (enkel tijdens openingsuren)
Gsm. 0478/988 884
Mail:brasschaat@rijschooltnoorden.be

NIEUWE Openingsuren VANAF 17 april 2019:

Maandag: Gesloten
Woensdag: 15u – 18u
Zaterdag: 10u – 12u

Opleiding: B

Brecht (2544/08)

Gemeenteplaats 11
2960 Brecht
Tel. 03/313 54 56 (enkel tijdens openingsuren)
Mail: brecht@rijschooltnoorden.be

Dinsdag: 16u – 18u
Vrijdag: 15u – 17u

Opleiding: B

Schoten (2544/09)

Paalstraat 96
2900 Schoten
Tel. 03/664 86 28 (enkel tijdens openingsuren)
Mail:  schoten@rijschooltnoorden.be

Openingsuren:

Maandag: 15u – 18u
Woensdag: 15u – 18u
Vrijdag: 14u – 17u

Opleiding: B